Схеми існуючих та планованих будівель

Схеми існуючих та планованих будівель
17:46, 29 Июл.

План розвитку землі

План забудови разом з описовою частиною, яка має бути підготовлена уповноваженим архітектором на поточній копії базової карти, зробленої у вигляді карти для цілей проектування уповноваженим геодезистом у масштабі 1:500 або, можливо, 1:1000.

Дослідження має включати:

Розташування, схема та схеми існуючих та планованих будівель.

Комунальні мережі, у тому числі спосіб скидання або очищення господарсько-побутових стічних вод. До Ваших послуг проєктування дитячих садочків за самою вигідною та недорогою ціною.

Система зв'язку з паркувальними місцями.

Розміщення декоративно-ізолюючих насаджень із зазначенням характерних елементів, координат, розмірів та взаємних відстаней об'єктів по відношенню до меж ділянки та існуючої та планованої забудови прилеглих територій.

Ім'я та адресна інформація Інвестора та проектувальника щодо запланованої інвестиції, її обсягу та розташування, а також орієнтації з боків світла та орієнтації в полі.

Описова частина проекту землеустрою повинна містити:

В описовій частині проектувальник наводить характеристичні параметри, що відповідають умовам положень плану забудови або просторового розвитку, збалансованість території та докладні умови на ділянці та її околицях.

Додатки та документи, необхідні відповідно до чинних нормативних актів, тобто домовленості, укладання та технічні умови на окремі підключення, тобто надання спеціалізованих польових установок для подачі енергії, води, тепла та газу, а також збору стічних вод. Може статися так, що в даному районі немає можливості одержати всі умови для інженерних комунікацій, тоді за відсутності водопровідної мережі будується власна свердловина будинку, а за відсутності каналізації – герметичний септик або збудована домашня очисна станція. За відсутності газової мережі можна поставити бак зрідженого газу або забезпечити опалення будинку у проекологічних рішеннях:

тепловий насос ;

котел на екогороху або піч на біомасі;

камін з водяною сорочкою;

сонячні панелі як альтернативна додаткова установка до основної системи.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на hitech.kr.ua.