Корисна інформація про колір коньяка

Корисна інформація про колір коньяка
19:03, 01 Июл.

Чому коньяк набуває свого кольору?

Перш ніж розповісти, який коньяк купити ще трохи про процес його створення. Після процесу дистиляції лікер потрапляє до нових дубових діжок, де починається повільний процес дозрівання. Через пористість деревини коньяк поглинає речовини з деревини при контакті із зовнішнім повітрям. Завдяки деревині та процесу дозрівання коньяк набуває свого специфічного кольору та букету. Ви можете замовити якісний коньяк 2 литра за доступною та вигідною ціною.

Через кілька місяців коньяк переливають у старі бочки, щоби продовжити процес повільної витримки. Щорічно за рахунок окислення дубильних речовин з усього обсягу напою випаровується близько 3% так званої eau de vie або води життя. Французи кажуть, що це змова для ангелів (щоб їх не шкода було). Серед інших курйозів стіни та дахи будівель по всьому коньячному регіону вкриті чорним потворним грибом. Tortula Compniacensis - лишайник, характерний для дозрівання коньяку.

Щоб нарешті зробити коньяк із зрілої води життя, потрібен Майстер Погребу. Він фахівець, який знає свою справу та знає, який лікер змішати, щоб зробити ідеальний коньяк. Тому коньяк, який ви п'єте, завжди є купажом коньяків різних років, родовищ тощо.

Зрештою, за новою технологією коньяк заморожують до -5 градусів, щоб кристалізувати будь-які частинки. Це запобігає утворенню відкладень у пляшці. Потім коньяк фільтрують та залишають на кілька місяців. Потім він може бути остаточно розлитий у пляшки та готовий до продажу. І вуаля! Який коньяк купити?

Коньяк – найскладніший напій у світі. Чому? Фахівці знаходять у цьому коньяку кілька сотень різних ароматів. У регіоні Шаранта багато коньячних будинків. Деякі з них зберігають традиції протягом століть, інші зовсім новачки у цій справі. Але чи можна відповісти на запитання, яка марка коньяку найкраща?

Хоча виробників коньяку багато, компаній, котрі зайняли світовий ринок, буквально кілька. Менш відомі бренди не гірше виробляють якісні спиртні напої.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на hitech.kr.ua.