​Український одяг з унікальними принтами, який створює атмосферу

​Український одяг з унікальними принтами, який створює атмосферу
00:29, 10 Июл.

Як зробити звичайний погляд виразним та живим. Будь то подарунок для чоловіка, спосіб підняти настрій близької людини чи спосіб зробити вечірку незабутньою, святковий текст чи малюнок на футболці чи майці чітко висловить ваше ставлення до події, і оточуючі не залишаться байдужими! Ви можете замовити друк, а уже одежда с принтами на сайте Futbokraina.com.ua/, де вартість Вас приємно здивує.

Продукція від надійних виробників із високоякісним друком.

Купівля друкованого одягу із знижкою. Використовуються найсучасніші методи друку та спеціальні текстильні фарби. Відбитки довговічні, лінії чіткі, не вицвітають та не тріскаються.

Вся продукція виготовляється з бавовняних тканин європейської якості, що відповідають гігієнічним стандартам, таким як JHK (Іспанія), Stedman (Бельгія) та Sols (Франція), з максимально можливою щільністю матеріалу. Тканина стійка до прання, не дає усадки, не втрачає форму і приємна на дотик.

Дотримуйтесь інструкцій з догляду та насолоджуйтесь своєю улюбленою футболкою з фанки-принтом не один сезон.

Які гравюри представлені у каталозі?

"Futbokraina.com.ua" - це унікальний принт на модному, крутому одязі, який не тільки підкреслює ваш стиль, а й передає ваші захоплення, цілі та відношення до життя.

Відмінний подарунок для членів сім'ї, співробітників та начальників. Креативний текст та веселі картинки залишають лише позитивні емоції.

Різноманітні святкові теми створюють необхідну атмосферу та настрій для свята.

  • Рід занять - Правильно підібрана футболка говорить світові про те, хто ви є.
  • Дайте йому ім'я та будьте тим, хто не боїться змінюватись. У такому вбранні ви не залишитеся непоміченим.
  • Веселі принти та приколи піднімають настрій вам та оточуючим.
  • Патріотичні футболки перебувають на піку своєї популярності.
  • Фільми, анімація, музика та ігри. Призначений для кола шанувальників, від дітей до дорослих.
  • Спорт, автомобілі та мотоцикли.
  • Для впевнених та сміливих.
  • Романтична тема для пар - пара виробів з цікавим гравіюванням освідчення в коханні.

Унікальний дизайн для індивідуальності!

Які технології використовуються?

Для виробництва зображень ми використовуємо найсучасніше обладнання, включаючи цифровий прямий друк та флексографічний друк. Прямий цифровий друк – це передова технологія, що виконується на принтерах DTG.

Високоякісний одяг (як для чоловіків, так і для жінок) витримує понад 40 прань та забезпечує відмінну повітропроникність та комфорт. Відбитки швидко та ефективно переносяться на тканину без проміжних етапів. Чорнило проникають у тканину і буквально стають її частиною.

Флексографічний друк - спеціальний пристрій, званий плотер, розрізає плівку певного кольору. Потім приклеюються елементи до тканини за допомогою термопреса. В результаті виходить міцний друк, не схильний до впливу вологи, сонячного світла і механічних навантажень.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на hitech.kr.ua.