Установка Windows 10/Windows 11. Windows з USB

Установка Windows 10/Windows 11. Windows з USB
22:56, 20 Июл.

Часи, коли процедура "форматування c+переустановка" була основним методом вирішення проблем Windows, на щастя, давно минули, але все ще можуть бути випадки, коли необхідно встановити Windows з нуля. Ви можете швидко та зручно перевстановити Windows 10 та Windows 11, замовивши цю послугу на сайті it-services.com.ua, вартість послуг Вас приємно здивує.

Установка Windows 10/Windows 11. Windows з USB

Наступний крок – підключити готовий накопичувач до комп'ютера та запустити його (якщо це не відбувається автоматично, варто запустити BIOS та вказати накопичувач як пристрій, з якого завантажуватиметься система). Примітка: наступним етапом процесу переустановки буде форматування цільового диска, тому перед його початком варто подбати про копіювання даних. Якщо це неможливо зробити на рівні системи - наприклад, тому що система не працює - від'єднайте диск, підключіть його до іншого комп'ютера та скопіюйте відповідні файли.

Почнемо з того, що Windows 10 і Windows 11 включають цілком розумно працюючі інструменти для відновлення системи до початкових налаштувань або заданих користувачем точок безпеки, але класична переустановка операційної системи все ж таки іноді необхідна. Типовим прикладом є, наприклад, боротьба зі шкідливим ПЗ, яке сховалося десь у Windows - у такій ситуації, якщо ми маємо підозру, що ми не змогли видалити його з комп'ютера на 100%, "переустановка" буде найбільш розумним рішенням.

Але це не єдиний сценарій - на думку багатьох користувачів, це також найкращий метод для уповільнення роботи системи, що відбувається з часом. Ще однією причиною може бути системний збій, в результаті якого система не може нормально завантажитись - у цьому випадку єдиним рішенням може бути переустановка.

У переустановки системи є один істотний недолік - перед цим необхідно зробити резервну копію всіх даних і налаштувань, а потім відновити їх, встановити будь-які програми/ігри та налаштувати систему так, щоб вона працювала і виглядала відповідно до бажань та уподобань користувача. У цьому немає нічого складного чи надто трудомісткого, але варто пам'ятати, що це вартість перевстановлення.

Переустановка системи може бути виконана двома способами – оновленням або ремонтом поточної установки (установник зазвичай сам вибирає та пропонує відповідний варіант) або установкою системи повністю з нуля. У першому варіанті ваші дані мають бути теоретично збережені, але ми рекомендуємо все одно підготувати резервну копію. Якщо ви хочете дійсно радикально оновити свою систему, найкращим варіантом буде встановлення з нуля.

Перед початком процесу слід виконати ще одну надзвичайно важливу операцію - прив'язати серійний номер нашої копії ОС до вашого облікового запису Microsoft. Якщо цього не зробити, можна очікувати проблем з активацією нової системи (це особливо актуально для користувачів, які отримали Windows 10 за допомогою безкоштовного оновлення з Windows 7 або 8).

Для цього перегляньте Налаштування | Оновлення та безпека | Активація. Якщо ви побачите там повідомлення Windows була активована за допомогою ліцензії, пов'язаної з вашим обліковим записом Microsoft, це означає, що все в порядку і ніяких додаткових дій робити не потрібно. Якщо повідомлення інше, нам потрібно зв'язати ліцензію з обліковим записом, тому відкрийте меню Налаштування | Облікові записи Ваша інформація, а потім скористайтеся опцією Увійти з обліковим записом Microsoft.

Як інсталювати Windows 10/Windows 11?

У деяких випадках "радикальна" переустановка може і не знадобиться - досить просто відновити систему у вихідний стан (при цій операції частина налаштувань користувача має бути збережена, але все одно необхідно не забути зробити копію даних).

Якщо система завантажується коректно, запустити процес установки дуже просто – достатньо відобразити Settings | Update and Security | Recovery та скористатися командою Reset PC settings to initial state - меню, що з'явиться, дозволить вам вказати, наскільки радикальним має бути оновлення (наприклад, чи повинні зберігатися програми). Нижче ви також знайдете посилання Find out how to start with a clean Windows installation (що перенаправляє вас до Центру безпеки Windows Defender), що дозволяє розпочати встановлення системи з нуля.

Ось і все - вам залишається тільки запустити вибраний вами процес, а потім дочекатися початку переустановки.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на hitech.kr.ua.