Топ кращих міцних чохлів для iPhone 14 Плюс

Топ кращих міцних чохлів для iPhone 14 Плюс
14:40, 26 Окт.

Топ кращих міцних чохлів для iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. Анонс серії iPhone 14 на заході Apple Far Out Keynote виявив незначні зміни у стандартній моделі, внаслідок чого iPhone 14 Плюс стали головними заголовками завдяки їх покращенням. Є новий ударний проект під назвою Dynamic Island, цікавий підхід до об'єднання апаратного та програмного забезпечення; 48-мегапіксельна камера, яка приносить пікселі на iPhone та деякі нові кольори. Ви можете обрати та купити чохли на iPhone 14 Плюс https://pikasso.com.ua/chekhly-dlia-iphone-14-plus/ за самою вигідною та доступною ціною.

Тепер, якщо ви придбали одну з нових моделей, швидше за все ви шукаєте захисний чохол, щоб ваш телефон виглядав як новий і захищений від падінь. Ось чому в цьому посібнику перераховані деякі з найкращих міцних чохлів, які ви повинні купити для свого нового телефону. iPhone 14 Плюс – найновіший преміальний смартфон бренду. Відрізняється новим вирізом під таблетки "Dynamic Island", датчиками основної камери 48MP, чіпсетом A16 Bionic та багатьом іншим.

SUPCASE Unicorn Beetle Pro додає iPhone 14 Плюс захист від падіння з висоти 20 футів завдяки багатошаровій конструкції, що поєднує у собі ТПУ, полікарбонат та захисну плівку для екрану. Будь то удар об стіну чи падіння на тротуар; Ваш телефон залишиться неушкодженим. Додаткові функції, такі як підставка, вбудована в його задню частину, що дозволяє підтримувати пристрій перегляду вертикально або горизонтально, і затиск для ременя в коробці, що обертається, підвищують його цінність.

Spigen Rugged Armor має бути на вашому пристрої серії iPhone 14 Плюс, якщо вам потрібний адекватний захист без шкоди для стилю. Він має естетичні карбонові елементи, які додають стиль, а канавки по краях забезпечують зручність у користуванні. Як і Spigen Tough Armor, він має пінопластові вставки, але не так сильно розширюється.

Poetic Neon забезпечує надійний захист столу, зберігаючи при цьому стриманий дизайн. Він складається із двох частин: зовнішній шар ТПУ, що покриває телефон, та полікарбонатна оболонка, прикріплена до верхньої частини. Це один із найтонших варіантів у цій колекції, але він зберігає такі функціональні переваги, як текстурована нековзна спинка та підняті краї.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на hitech.kr.ua.