До чого призводить вживання алкоголю

До чого призводить вживання алкоголю
14:44, 13 Ноя.

Алкоголь і споживання

Алкоголь виробляється в результаті природного процесу бродіння фруктів і овочів або штучно (дистиляція).Згідно з міжнародною класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров'я (МКХ 10), вживання алкоголю вважається шкідливим, якщо воно заподіює психічну або фізичну шкоду. Вона впливає не тільки на людину, а й на сім'ю, робочі стосунки та суспільство загалом.Якщо ви усвідомлюєте, що у вас чи ваших близьких є проблеми з алкоголем - найкращим рішенням однозначно є лікування алкоголізму, ви можете звернутись на сайт https://vitacode.com.ua/price/likuvannia-alkoholizmu, кваліфіковані спеціалісти допоможуть вилікуватися від алкогольної залежності.

Розлад, пов'язаний зі зловживанням алкоголем

Неконтрольоване вживання алкоголю може призвести до стану, що має назву "розлад, пов'язаний зі зловживанням алкоголем", який визначається як хронічний і рецидивний нервово-психічний розлад. Він характеризується компульсивним вживанням алкоголю і нездатністю контролювати його споживання.Існують генетичні та середовищні передумови: діти батьків-алкоголіків - навіть якщо їх всиновили інші сім'ї - принаймні в 3 рази частіше стають алкоголіками, ніж населення загалом.Однією з найбільш значущих характеристик споживання алкоголю є ефект толерантності, який означає необхідність більшого споживання для отримання того ж ефекту. Інша залежність - це бажання випити.

Як діє алкоголь

Спочатку вживання алкоголю викликає ейфорію і розгальмування, що сприймається як приємний ефект. Згодом, при більш високому споживанні, він викликає депресію в центральній нервовій системі з втратою контролю, навіть призводячи до етилової коми. В останньому випадку це може призвести до втрати соціальної стриманості, виникнення агресивних ситуацій або стати причиною дорожньо-транспортних пригод через втрату рефлексів.

Надмірне споживання причетне до смерті приблизно 3,3 мільйона людей щороку, що відповідає 6% усіх смертей у світі. Він також є причиною захворювання 50% пацієнтів, які страждають на цироз печінки.

Що таке алкогольний напій і як виміряти його споживання?

Алкогольний напій - це напій, який містить деяку кількість алкоголю, зазвичай етилового спирту. Існують напої, отримані шляхом бродіння, як-от вина та пиво, і напої, отримані шляхом штучної дистиляції, відомі як міцні спиртні напої, до яких належать піско, віскі, ром та інші. Ступінь вмісту алкоголю в них різний, і він вищий у напоях, вироблених шляхом дистиляції, порівняно з напоями, виробленими шляхом бродіння.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на hitech.kr.ua.