Як захистити квартиру від злодіїв

Як захистити квартиру від злодіїв
20:09, 07 Дек.

Сьогодні квартирні крадіжки – не рідкість. Досить часто злодії незаконно проникають в житло та викрадають цінні речі. І варто подумати про те, як правильно захистити майно. Так, ви можете обрати послуги охорони https://peresvit.kiev.ua/uk, щоб зберегти квартиру неушкодженою та не хвилюватися за неї.

637a445f3bca4.jpeg

Надійність – передусім

Злом квартири може відбуватися декількома шляхами. Злодії можуть проникати через двері, підібравши ключ до дверей. Також, якщо об’єкт знаходиться на першому чи другому поверхах, зловмисники можуть пролізти до нього через вікна або балкон.

Що ж потрібно зробити, щоб захистити майно?

  • Встановіть якісні двері. Вони повинні бути надійними, з гарним замком. Краще всього підібрати антивандальний.
  • Подбайте про балкон. На ньому повинні бути грати, завдяки яким злодії просто не пролізуть в квартиру.
  • Укріпіть вікна. На них потрібно поставити замки, а також грати. Це допоможе уникнути зломів зі сторони двору.

Якщо ви плануєте відпочинок, попросіть сусідів чи родичів приглядати за своєю квартирою. Також ви можете налаштувати ввімкнення освітлення в квартирі в темну пору доби.

Професійна охорона майна

Звичайно, що навіть укріпивши вікна та двері, ви не можете бути повністю впевненими в захисті майна. Якщо вам потрібна надійна охорона квартир https://peresvit.kiev.ua/uk/oxorona-kvartir, ви можете звернутися до професіоналів. Вони підберуть якісну сигналізацію, а також проведуть її монтаж.

Щоб захистити квартиру, обирають наступні варіанти.

  • Відеоспостереження. Його монтують над вхідними дверима, що дозволить зафіксувати незаконне проникнення. Відеокамери можуть передавати зображення в реальному часі при спрацюванні сигналізації, або ж просто вести запис.
  • Датчики спостереження. Вони реагують на відкриття дверей чи вікон, рух, світло. Після цього може спрацювати сигнал або ж повідомляються власник квартири, працівники охорони.
  • Пультова охорона. Це одна з самих надійних систем захисту. Вона необхідна для того, щоб попередити будь-яке незаконне проникнення. Датчики спостереження передають сигнал на пульт охоронної компанії, після чого її співробітники виїжджають на місце.

Обладнання встановлюють так, щоб можна було осягнути весь периметр квартири ззовні. Також важливо, щоб воно було правильно налаштоване. Це дозволить повністю продумати захист своєї квартири та не боятися за її безпеку.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на hitech.kr.ua.