Як підсилити сигнал на телефоні

Як підсилити сигнал на телефоні
19:51, 23 Авг.

Як підсилити сигнал на телефоні GSM, 3G,4G, 5G

66c886953f0d4.webp

Підсилити стільниковий сигнал найчастіше потрібно на дачі, але іноді така проблема постає перед мешканцями великих міст. Причини поганого зв'язку можуть бути різними: від великої віддаленості від вишок до джерел перешкод навколо місця знаходження.

Які є способи? Існує два варіанти посилити сигнал. Перший – це унеможливити несправності телефону та проблеми з покриттям у оператора. Другий – організувати систему посилення сигналу з допомогою репітера чи спеціальної антени.
Проблеми з мобільним зв'язком є ​​характерами не тільки для сільської місцевості та глухих, малонаселених місцевостей. У місті теж чимало місць, де сигнал слабшає: це ангари та цехи з металевими стінами, будівлі із залізобетону, підземні та підвальні приміщення, звивисті вузькі вулички (де базові станції можуть бути заслонені будинками). Іноді причина ясна відразу (наприклад, у будинках з дахом із металочерепиці).

Причини поганого стільникового сигналу

Однак у більшості випадків потрібно постаратися, щоб виміряти силу стільникового сигналу і якось його посилити. Особливо складна апаратура для цього не знадобиться, достатньо встановлення програми для моніторингу мереж GSM/3G/4G на Android, а в iOS ця функціональність присутня за умовчанням. Вимірявши параметри, ви приблизно визначите, в якому напрямку знаходиться базова вежа, які характеристики сигналу і як його посилити.

Вибір оператора із широким покриттям
Перший критерій, за яким слід вибирати оператора стільникового зв'язку, - це зона покриття. Тарифи та розцінки поки що не розглядаємо, вони приблизно однакові в межах однієї категорії. А ось покриття одразу показує, послугами якого оператора ви можете скористатися вже зараз.

Уточнюйте ці відомості для своєї адреси, у кожному випадку все буде індивідуальним. Порядок дій такий:

Знайти карту зон покриття оператора...
Пробити по карті свою точну адресу і подивитися, чи є в цій точці покриття і яка версія сигналу (2G, 3G або 4G, 5G). Перевірити всіх наявних операторів свого регіону, щоб знайти найближчу вежу стільникового зв'язку.
Після цього можна вивчати свої регіональні тарифи (вони можуть відрізнятися).
Ідеальний варіант, при якому не доведеться згодом гадати, чи можна посилити стільниковий сигнал - це вибір оператора з 3G або 4G, покриття якого до вас максимально близько. Якщо це неможливо, то доведеться шукати способи посилити сигнал, що приймається.

Способи посилення стільникового сигналу своїми руками
Телефон використовується в екстремальних умовах
Поломки апарату та екстремальні умови його експлуатації нерідко призводять до проблем зі стільниковим зв'язком. Найпопулярніші проблеми - телефон впав на тверду підлогу або опинився у воді. У подібних випадках краще відразу віднести девайс на ремонт до сервісного центру: самостійно ви не зможете виявити причину проблем та посилити сигнал стільникового зв'язку.

Неправильне прошивання апарату
Через некоректно встановлене програмне забезпечення смартфон може погано працювати. Перепрошивка телефону не є проблемою, але ця операція доступна лише для тих пристроїв, чий гарантійний термін уже минув. В інтернеті можна знайти всі необхідні програми та саму прошивку для вашої версії смартфона.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на hitech.kr.ua.